SCHODY KRĘCONE (NA RURZE)

Schody kręcone są inaczej określane mianem schodów na rurze. Nazewnictwo to wynika z charakterystycznej konstrukcji, w której schody „owijają się” wokół centralnie ustawionej rury. Schody kręcone są idealne do małych przestrzeni, nie zajmują bowiem wiele miejsca. Ponadto ich atutem jest nowoczesny, stylowy wygląd. Estetycznie wykonane i zaprojektowane w ciekawy,  dopasowany do wnętrza sposób mogą stanowić w nim silny akcent kompozycyjny.

NOWOCZESNE SCHODY KRĘCONE – NASZA OFERTA

Projektujemy schody kręcone prawo- i lewoskrętne, o średnicach w zakresie od 140 do 210 cm. Realizacji dokonujemy kompleksowo, począwszy od stworzenia projektu, a skończywszy na montażu. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, proponując najkorzystniejsze rozwiązania projektowe. Istnieje również możliwość realizacji koncepcji własnej Klienta (po jej uprzednim dostosowaniu do wymogów konstrukcyjnych, wymiarów, stosowanych materiałów itd.).

Wykonujemy ażurowe schody kręcone o bardzo lekko wyglądającej konstrukcji, które nie przytłaczają nawet niewielkich pomieszczeń, a także masywniejsze schody metalowe. Ponadto oferujemy efektowne i ocieplające pomieszczenie schody drewniane.

Nowoczesne schody kręcone występują w wielu formach i wcieleniach stylistycznych, dzięki czemu pasują do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Mogą być też bardzo funkcjonalne i wygodne, pod warunkiem, że zostaną zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii. Zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych przez nas projektów w galerii zdjęć.

schody kręcone