SCHODY DREWNIANE

Drewno jest bardzo chętnie stosowane we wnętrzach. Ten naturalny, solidny materiał wizualnie ociepla pomieszczenie i dodaje mu przytulności, emanując jednocześnie szykiem i elegancją. Schody drewniane mogą być konstruowane w różny sposób – zarówno jako stopnie samonośne, jak i montowane na beton. W drewnie wykonujemy przede wszystkim schody policzkowe samonośne w różnych wariantach. Stopnice w tego typu schodach mogą być wpuszczane lub nakładane (grzebieniowe) albo oparte na sztycach.

Proponujemy schody drewniane dębowe, bukowe, jesionowe i egzotyczne. Używamy wyłącznie najwyższej klasy surowców, które gwarantują wieloletnią trwałość. Wykonujemy schody w dowolnych wymiarach i konfiguracjach, w tym jedno- i dwubiegowe, zabiegowe, spiralne. Ponadto oferujemy efektowne i funkcjonalne balustrady nierdzewne i szklane, które doskonale komponują się ze szlachetnym drewnem.

 

NOWOCZESNE SCHODY DREWNIANE DO KAŻDEGO WNĘTRZA

Schody nowoczesne nie muszą być wykonane z metalu. Umiejętnie obrobione i zaaranżowane drewno również może prezentować się oryginalnie, współcześnie i designersko. Warto pamiętać również, że materiał ten jest ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody.

Pomagamy naszym Klientom stworzyć schody drewniane, które idealnie komponują się z ich przestrzenią, niezależnie od jej charakteru. Projekty wzbogacamy również o eleganckie i funkcjonalne balustrady – szklane lub stalowe. Realizujemy również nietypowe koncepcje.

Przykładowe realizacje naszego autorstwa znajdą Państwo w galerii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Schody drewniane