SCHODY METALOWE I DREWNIANE – PROJEKTY I WYKONAWSTWO

Firma Perfect to producent i wykonawca schodów oraz balustrad. Stawiamy na solidność i bezkonkurencyjny design. Oferujemy szeroką gamę produktów, odpowiadając na potrzeby naszych Klientów. Nasza główna siedziba znajduje się w Opolu. Ponadto posiadamy oddziały w Warszawie, Wrocławiu i Łodzi, a nasze schody oferujemy też w innych miastach Polski (Kraków, Poznań, Katowice itd.)

Produkujemy i montujemy:

  • schody drewniane,
  • schody metalowe,
  • schody kręcone,
  • schody dywanowe i wspornikowe (półkowe),
  • balustrady szklane i nierdzewne,
  • ogrodzenia, bramy przesuwne, zadaszenia i inne elementy bazujące na konstrukcjach drewnianych i stalowych.

Realizujemy zarówno tradycyjne, standardowe projekty, jak i nietuzinkowe, innowacyjne pomysły. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz wsparciu nowoczesnych programów projektowych jesteśmy w stanie stworzyć dla każdego Klienta zgodne z jego preferencjami i potrzebami schody na miarę.

NAJLEPSZE SCHODY – STYLOWE I NOWOCZESNE

W naszych projektach stawiamy na nowoczesność i atrakcyjny, minimalistyczny design, dzięki czemu ukończone realizacje doskonale komponują się z większością współczesnych wnętrz. Dbamy również o stosowanie optymalnych rozwiązań technicznych i funkcjonalnych. Przy realizacji każdego projektu służymy Państwu naszymi umiejętnościami i doświadczeniem, proponując najlepsze możliwe warianty.

Działamy sprawnie i skutecznie, z przyjemnością podejmujemy się wyzwań. Jesteśmy rzetelni, solidni i uczciwi. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą mieć Państwo pewność, że gotowe schody i balustrady zachowają swoją funkcję i świetny wygląd przez wiele lat.

SCHODY METALOWE I DREWNIANE – PROJEKTY I WYKONAWSTWO