BALUSTRADY SZKLANE I NIERDZEWNE

Balustrady pełnią przede wszystkim ważną rolę funkcjonalną – ułatwiają korzystanie ze schodów, ponieważ można się na nich wesprzeć. Wpływają też na bezpieczeństwo konstrukcji. Jednak współczesne balustrady to często również interesujące elementy wizualne, idealnie uzupełniające wybrane schody. Nowoczesne balustrady szklane lub nierdzewne prezentują się lekko i stylowo, dlatego są chętnie stosowane w designerskich wnętrzach.

NOWOCZESNE BALUSTRADY NIERDZEWNE I SZKLANE – OFERTA

Wykonywane przez nas z wysokiej klasy materiałów balustrady nierdzewne i szklane są solidne, trwałe oraz stuprocentowo bezpieczne. Zarówno szkło, jak i stal nierdzewną charakteryzują szerokie możliwości wykorzystania i łączenia z innymi materiałami. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać bardzo interesujące, oryginalne rezultaty.

Oferowane przez nas balustrady projektujemy, wykonujemy i wykańczamy zgodnie z preferencjami Klienta, dbając zarówno o ich estetykę i dopasowanie do stylu wnętrza, jak i funkcjonalność. Proponujemy nie tylko balustrady szklane i nierdzewne, ale też m.in. konstrukcje mosiężne, drewniane, ze stali ocynkowanej i w dowolnych połączeniach materiałów. Dbamy o różnorodność wzorów i najwyższą jakość wykonania, tak aby nasze balustrady jak najlepiej uzupełniały Państwa schody metalowe, drewniane i inne, a efekt końcowy zachwycał wyglądem i trwałością.

Zapraszamy do przeglądania galerii, w której prezentujemy wykonane przez nas balustrady oraz do skorzystania z naszych usług!

balustrady